Pro Toyota PRIUS Elektrický sací dveře Automobilu namontovány automatické zámky autodoplňky Inteligence

3 934.48 Kč

• Speciální Funkce: Automatický zámek dveří
  • Výrobce Číslo Dílu: T-002-17
  • Montážní polohy: Jo
  • Hmotnost Položky: 5KG
  • Výměnu Číslo Dílu: T-002-17
  • Položka Výška: 9inch
  • Umístění na Vozidle: Vlevo
  • Název Modelu: T-002-17
  • Typ Položky: Boot Klapky
  • Typ Materiálu: Kovy a plasty
  • Položka Délka: 52inch
  • Šířka Položky: 25inch
  • Další Číslo Dílu: T-002-17
  • Modelový Rok: 2018
  • Materiál: Kovy a plasty
  • Země/Region Výroba: Čína

Tento produkt platí do: Toyota PRIUS Vhodný rok: 2008-2020 Dobrý den, prosím, zanechte informace, typ vozidla a rok informace. Pro snadné čtení, tyto budou rozděleny do okruhů, obrázky a texty. Pokud existuje jakákoliv pochybnost o produktu, prosím, zanechte vzkaz. Budeme odpovědět do 24 hodin.

Bezpečný, vysoce kvalitní, elegantní a pohodlné. Specializované konfigurace pro luxusní vozy

elegance Pokud uživatel tlačí dveře do půl uzamčeném stavu, zámek se automaticky, zadejte plně uzamčeném stavu. Bezpečnostní 6mm bezpečnostní mezeru, aby se zabránilo další objekty ze zadání mezery dveří během zavírání

"Nízká hlučnost Elektrický zámek je poháněn motorem zavřít, dveře se rovnoměrně vytáhl na plně uzamčeném stavu, a to vše s nízkou hlučností Pohodlné Od teď, rozloučit se hlasité zavírání dveří. High-end V minulosti, elektrický sací dveře byly nainstalovány pouze v high-end vozidel."

"Na míru podle modelu vozidla Product design koncept"

"Výhodou produktu Design podle údajů ze zámku auta Přímá náhrada auto lock režimu Non snížení instalace Speciální zadek připojení Montážní polohy a originální auto match"

"Sací dveře stručný úvod Pomocí motorového pohonu vytáhnout zámek jazyk zamykání, problém, který nemůže být uzavřen automaticky, může být vyřešen, a efekt uzamčení je dosaženo tím, že uživatel pouze potřebuje zavřít dveře jemně."

"Produkt letadlo střelba Produkty skutečný výstřel"

"Sací dveře Zásadě úvod Učení a zvládnutí a Aplikace"

"Sací dveře Uzavřeném stavu Když zámek jazyk je tlačen na západku stát, jazyk, začne se pohybovat pod silou pružiny, zatímco jazyk začne pracovat, a jazyk a kabel jsou synchronizovány, motor box spojka je oddělena a Holzer snímače v motorových box není spuštěna. Motor začíná zpřísnit pohyb a realizuje vlastní sací plný zámek z povrchu."

"Sací dveře V otevřeném stavu Když vnitřní/vnější madlo dveří je vytáhl, vytáhnout lano rukojeti dveří táhne vazba ruku, táhla ruku odpojí zámek hák zařízení, a zámek jazyk se otáčí podél osy uvolněte zámek spony tak, aby plně odemknout dveře."

"Práce motorových a zámek Zobecnit Motor na základně; první rychlostní stupeň, otáčí se k základně, první zařízení připojené k zámku, jazýček zámku z auta, druhý stupeň, otáčí se k základně, turbíny v záběru s druhým centrálním kolem a worm; první permanentní magnet na první rychlostní stupeň, druhý permanentní magnet na turbíny; v pořadí v první permanentní magnet. Ten Holzer snímače A, B, C a D odpovídající pozici magnety jsou umístěny na odpovídající pozici druhého permanentní magnet, Holzer snímač E; a Holzer snímače A, B, C, D, E a elektrické elektrické přípojky, jednočipový mikropočítač, který řídí motor automaticky zavřít dveře zámek podle signálu se vypočítá podle signálu (prosím, držet dveře knoflík zavřít dveře a zavřete dveře)."

"Zobrazení fotografií uvnitř továrny Zobrazení fotografií ze součástí výroby produktů"

"Výrobní specifikace Stabilní a spolehlivé produkty pocházejí z R & D design a kontrole výrobku V zájmu snížení složitosti výrobku, standardizovaný návrh byl vytvořen a optimalizován prostřednictvím funkčních modulů. Můžeme si uvědomit, design platformy a aplikace zámek hlavy modul a hnací zařízení pro elektrický sací dveře rychle přes standardizované a modulární způsob, a může realizovat rozvoj výroby masová výroba a produkt elektrický sací dveře."

"Technologie a technologie Zobecnit Poskytnout jeden z našich požadavků, zajištění kvality výrobků, jsme vytvořili perfektní standardy kvality ve všech aspektech, od R & D, výroba, od surovin až po prodej, od nákupu až po dodávku. Naše výrobky můžete normálně pracovat v jakékoliv klima, denní nebo nouzové, pracovní prostředí teplota, -20 C - 50 ° C (provozní teplota, skladovací teplota)"

"Přísné požadavky na kvalitu Hrubý krok dat Výrobek prošel přísnou 50,000 experimenty v laboratoři, a teoreticky, tento produkt může být použit až 100.000 krát (teoretická více než 10 let). Výrobek je testován v různých prostředích a podmínkách použití, aby byla zajištěna bezpečnost, trvanlivost a pohodlí produktu."

"Továrna vyrábí a prodává Součástí dílny a skladu zobrazení"

"Část workshopu Částečně Připravené Výrobky Společnost se specializuje na výrobu inteligentní příslušenství inteligentní elektrický sací zámek je jedním z klíčových rozvojových projektů za mnoho let, v hluboké pěstování Čínského trhu po mnoho let, je nyní připraven, aby se aktivně rozšířit zámoří trhu, vynikající kvalita výrobků a služeb pro globální lidem poskytnout bezpečné a praktické produkty"

Štítky: elektrické nářadí automobilové, prius xw50, dveře blíž v autě, auta, automobily, příslušenství prius, koberec prius 2019, předseda prius 2019, elektrické odsávání cínu, auto blíže dveří, auto blíž