Ručně vyráběné Dřevěné Brahms Lullaby Music Box Dárek Na Vánoce, Narozeniny, den svatého Valentýna speciální dárek pro milovníky dětské

• Hudba: Brahms Lullaby
  • Materiál: Dřevo
  • Pohyb: Japonské Sankyo Pohybu
  • Funkce: Otočná
  • Typ: Strojek Typ
  • Hrát Power: Ruční Zalomený
  • Tvar: Náměstí
  • barva: černá
  • Značka: NoEnName_Null
  • Tón Číslo: 18 Tóny
  • Music Boxy Tvar: Náměstí
  • Číslo Modelu: 053

Obchod prodává různé hudební skříně, různé styly, různé populární filmy, hry, hudbu, přijmout řadu škol, oslavy, rodiny, společnosti skupiny koupit, přijmout globální společnosti, supermarkety, obchod, spolupráce, hromadné objednávce, cenu ústupků. Můžete kontaktovat zákaznický servis pro podrobnosti。 To je mechanický hudební box! Téma je, že Brahms Lullaby, hraje hudba a Brahms Lullaby. Můžete také kontaktovat zákaznický servis pro přepnutí do jiné hudby. Můžete si vybrat skladby: 1.Romeo a Julie 2.Paměť 3.Amazing Grace 4.Tichá Noc 5.Láska, Romantika 6.Milostný příběh 7.Rolničky 8.Narazit 9.Ptačí Báseň 10.Miluju tě víc každý den 11.Brahms Lullaby 12.Budu tě vždycky milovat 13.Mendelssohn Svatební Pochod 14.Ty roky 15.Jedna Láska 16.Pohádka 17.Canon Materiál: dřevěný box Music box specifikace: o 7* 6.3 * 4.9 cm / 2.8 * 2.5 * 1.9 cm Barva: Černá Napájení:Wind-up Jeho poslední klíč na zádech, musíš to skončit první, pak nechat to jít a to hraje píseň v průběhu a po dobu asi 1-2 minut! * Můžete požádat o další rytiny na obálce, a to až do 30 znaků (všechno nejlepší k narozeninám, jméno, datum, nebo jen blázen sen, atd.). Pokud chcete přidat nějaký obsah do krabice, prosím, poskytnout mi s "Prodávající Informace" sekce, prosím, zanechte vzkaz! Tato speciální služba je nyní zdarma, aby podporovaly. Prosím, zkontrolujte a dvakrát zkontrolujte, zda vaše osobní žádost! Všechny rytiny, které bude provedeno přesně tak, jak je uvedeno na objednávce. Všechna velká nebo chybí pravopis, interpunkce, zkratek, čísel, atd. bude v okamžiku, kdy zadáte. Toto je video, můžete se podívat, jak tyto přenosné hudební skříně práci nebo se obraťte na mě: Pokud máte zájem o WIND-UP MUSIC BOXY, prosím, navštivte můj obchod sekce pro ceny a designu, nebo mě kontaktovat: sinzyo.www.tjholasky.cz Pokud chcete vlastní fotografii na přední rytí, prosím, navštivte Můj Obchod sekce pro ceny a designu, nebo kontaktujte mě.

Potřebujete dárkové balení, prosím, zanechte vzkaz

Štítky: funny music box, box music, suvenýr, dárek, music box, dřevěný box, ukolébavka mobilní, lampa ukolébavka, banky sklo, pohyb hudební box, music box nirvana, music box japonské hnutí