GSM 900 Repeater mobilního Signálu Booster 2G GSM Repeater Zesilovač Signálu GSM 900MHZ Pro Mobilní Telefony Zesilovač Mini 65dB *

GSM 900 Repeater mobilního Signálu Booster 2G GSM Repeater Zesilovač Signálu GSM 900MHZ Pro Mobilní Telefony Zesilovač Mini 65dB *

GSM 900 Repeater mobilního Signálu Booster 2G GSM Repeater Zesilovač Signálu GSM 900MHZ Pro Mobilní Telefony Zesilovač Mini 65dB *

797.61 Kč

Popis produktu

 • Výstupní Výkon: 17dBm
 • Číslo Modelu: GB17-GSM
 • Příslušenství: Zástrčka , Pásky
 • Funkce: LCD displej pro zobrazení signálu stav;odvod Tepla
 • Značka: GOBOOST
 • Frekvence: UL
 • nové příjezdu: Upgrade desky
 • Bandwide: 25m
 • Impedance: 50 Ohm
 • Funtion: Jako posilovací použít jak posílit mobilní telefon signál
 • Napájení: AC
 • RF konektor: N-Female
 • Mobilní Sítě: 2G GSM 900mhz
 • Vhodné pro: Rusko, Španělsko, Francie, Brazílie, Evropa, atd.
 • Získat: 65dB
 • Pokrytí: 200-600sqm

Prodejní Místo 1. Tento model pracovat v sítích GSM 900 MHZ.Vhodné pro Rusko, Španělsko, Francie, Brazílie, Evropa, atd. 2. Vysoký zisk 65dB. 3. Široké pokrytí. Kryt 200~600 metrů čtverečních bez jakýchkoli bariér. 4.Mini Velikost, ale výkonný 5.LCD displej, ukazují sílu signálu sami. 6.Upgrade desky. Dobré filtrování,přesné frekvence. 7.Nízké záření. Aby vás v bezpečí. 8.Snadná instalace. Nástěnný,více pohodlí, a pomůže vám vyzdobit váš domov. 9.Kovové pouzdro design je robustní a odolný. Bump odvod tepla design pro lepší odvod tepla. 10.Podpora více telefonů. Mini Velikost, Ale Výkonný

LCD Displej

Přesné zobrazení venkovní sílu signálu, napětí podmínky pro to, aby data přesnější a convenitent.

LCD Vystaveny vám řekne, stav signálu.

Situace: je-Li prázdný signál okno bliká, to dokazuje, že signál nebyl úspěšně přijat.

Situace B: Pokud je signál ukazuje hodnotu 80, to znamená, že 80% signál je přijat.

Situace C: Pokud je signál ukazuje hodnotu 100, to znamená, že 100% je přijat signál.To je nejlepší stav.

Situace D: je-Li signál sítě je naplněn, to znamená, že zařízení obdrží plný signál. Pokud je signál z vašeho mobilního telefonu je posílena, že je perfektní. Pokud tomu tak není, to znamená, že to možná self-ocillation.

PS: Pokud máte nějaké další zmatená, když ji používáte, prosím, kontaktujte zákaznický servive najednou. Větší Rozsah Pokrytí

Poskytuje rychlé řešení pokrytí pro signál slabý a blok zóny.

Až 200-600sqm bez bariéry.

Saygoodbye klesl hovory a pomalé datové připojení. Vhodné pro všechny typy domů,jako je obývací,podkroví,willo, a tak dále.

Před A Po Srovnání

Zeď-Nasedl Na Design

Uložit prostor.Snadná instalace a vyzdobit váš domov.

Upgrade Kódu

Upgrade desky, vysoce kvalitní zesilovač trubice, přesné frekvence, jasnou kvalitu hovoru, rychlejší přístup k internetu.

Kovové pouzdro & Thermal design

Kovové pouzdro design, aby to robustní a odolné. Bump odvod tepla design pro lepší odvod tepla .

Kde Použít

Krásný Vzhled: Nový styl, velká obrazovka, jedinečný design, to není pouze mobilní telefon signál booster, ale také umělecká díla. To může být použit pro byt, hotel, kancelář, suterénu budovy, kavárny a nákupní centrum atd.

Co je V Krabici

Snadná Instalace

​​

Krok 1:Hledání pozice, kde mohou získat dobrý signál(silnější než -70 db)Paralelně instalaci venkovní antény na daném místě,směrem k základní stanici nebo mobilní věže.

Krok 2: Použijte 10m kabel pro připojení venkovní antény a singal zesilovač.Prosím, zajistit, že oni byli tightenned kloubů,spojen. Krok 3:Připojení vnitřní antény a singal zesilovač.

Krok 4:Po dokončení všech částí, pak se podívejte se na počasí, všechny konektory dobře,pak se může obrátit na síle.

Dvě antény je třeba oddělit od zdi. Vzdálenost mezi nimi alespoň 10 metrů.

Pracovní Princip

1. PŘIJÍMÁ SIGNÁL

Výkonné antény oslovuje přístup dobrý signál, a dodává, že na booster.

2. POSILUJE SIGNÁL

T, že zesilovač přijímá signál, zesiluje ho, a slouží jako relé mezi telefonem a nejbližší buňky věže.

3. VYSÍLÁNÍ SIGNÁLU

Vaše zařízení se zvýšil příjem, a hovory a data jsou přiváděny přes booster zpět do sítě. Kapela Příběh

Běžné Problémy

Otázka: žádný signál na displeji a telefon

Řešení: nastavení venkovní antény, dát to na vyšší pozice, a ujistěte se, že by mohla získat dobrý signál od základnové stanice.Nebo prosím zkontrolujte freqeuncy vaší antény, pokud si koupíte pouze booster od nás. V případě, že frekvence neodpovídá na booster je, to nemůže fungovat.

Otázka: displej bliká a signál světlo není.

Řešení: upravit Také venkovní antennna jak je uvedeno výše, protože blikající znamená, že přijímá signál není stabilní. Nastavte polohu a směr z venkovní antény, dokud to přestane fungovat.

Queation: signál je na maximu, na booster, ale signál na mobil není zlepšení na všech

Řešení: To je to, co jsme nazvali "self-oscilace jevu". Budete muset zvýšit vzdálenost vnitřní anténu a venkovní antény a separae je s cihlovou zeď. Ujistěte se, že není tam žádný otvor, prostor mezi nimi.

Otázka: booster pracuje správně, ale signální světlo není na

Řešení: Možná, že kabel je příliš dlouhý pro booster nebo připojení není dobře. Prosím, ujistěte se, že všechny antény jsou připojeny dobře a pevně. To skutečně není na tom příliš mnoho, tak dlouho, jak zařízení funguje dobře.

Jakékoli jiné problémy týkající se výrobku nebo zařízení, prosím, kontaktujte nás.

Děkuji!!!

1. Můžeme přijmout všechny způsob platby přijat www.tjholasky.cz.

2.Co jste zaplatili pro produkt, a přepravní náklady, včetně všech daní. Uvědomte si prosím, že to, zda je třeba platit daň, nebo ne, závisí na politice vaší země, rozhodně bychom se nemohli změnit. Pokud jste nemohli accpt to, my ne doporučujeme, aby místo pořadí.

1. Všechny dostupné způsoby, jak jsou uvedeny na stránce produktu. Budeme odeslat objednávku dle vašeho výběru.

2.Zásilka bude odeslána na přesnou adresu, kterou vyplníte v objednávce. Aby vám získat pozemek rychle a bezpečně, prosím, poskytnout správné kontaktní informace.

3.Pokud nechcete dostávat zásilky v rámci ochrany čase, prosím, kontaktujte nás na první dobu, budeme kontrolovat to pro vás, nebo prodloužit ochranu času.

1. Vezměte prosím na vědomí, že jsme vždy zkontrolovat a otestovat výrobek dvakrát před odesláním a balení je tak daleko, jak je to možné. Nicméně jsme nemohli ovládat cokoliv během dlouhé přepravy. Pro ně, výrobek je rozbité na obdržení, prosím, kontaktujte nás, budeme znovu odeslat nový.

Štítky: gsm opakovač signálu booster, oblasti gsm signál booster, gsm signál tlumič, mobil signál booster boostery signál, mobilní signál booster, zesílení buněčné, navíc zdarma, opakovač gsm 900 mhz, 4g gsm repeater, booster gsm

Recenze

Hodnocení