USB Bezdrátové Nabíjení Dock Magnetický Kabel Nabíječky Adaptér Kabel pro Samsung Galaxy Sledovat Aktivní 2 × 40 mm, 44mm Active2 Smartwatch

USB Bezdrátové Nabíjení Dock Magnetický Kabel Nabíječky Adaptér Kabel pro Samsung Galaxy Sledovat Aktivní 2 × 40 mm, 44mm Active2 Smartwatch

USB Bezdrátové Nabíjení Dock Magnetický Kabel Nabíječky Adaptér Kabel pro Samsung Galaxy Sledovat Aktivní 2 × 40 mm, 44mm Active2 Smartwatch

133.12 Kč

Popis produktu

  • Značka: KomoKe
  • Funkce: Call Reminder
  • Jazyk: Turečtina
  • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Nabíječky
  • Aplikace Věkové Skupiny: Dospělé

Popis : Vhodné pro cestující a obchodní uživatele. Snadné použití, stačí připojit USB k PC nebo AC nabíječku, aby si vaše hodinky nabité. Barva: Černá USB délka kabelu: přibl.1M Balení obsahuje: 1ks Dock Nabíječka Adaptér Nabíjecí Kabel

= = = = = = = = Vaše Spokojenost, Náš Výkon= = = = = =

1. Přijímáme Visa, MasterCard,et.

2. Všechny Hlavní Kreditní Karty Jsou Přijímány Prostřednictvím Bezpečné fment Procesor PODMÍNĚNÁ . Vedoucí Třetí-Party on-Line fment Platformu, Je To Rychlé, Bezpečné A Snadné Použití. · Když Se fment Do Escrow, Vaše Peníze Jsou Bezpečně Uloženy Ve Vašem Účtu. · Peníze Se Jen Vydala Se K Nám Po Vás Potvrzení Doručení. · Pokud nemůžete Pokladně Po Objednávce, Prosím, Počkejte Několik Minut A zkuste to Znovu fments. · fment Musí Být Dokončena Do 3 Dnů, Nebo Vaše Objednávka Bude uzavřena.

1. Po celém světě Dopravy, s Výjimkou Některých Zemích A APO/FPO. Položky Budou Odeslány Do 1-7 pracovních Dnů Poté, co Jsme Potvrdit Vaše fment .

2. Prosím, Řekněte Mi Vaše Aktuální Adresu Po fment Během 1-2 Dnů; Jinak, Budeme Loď Vaše Položky Na Základě Vašich Podmíněná Adresu, Takže Ujistěte se, Že Je Správné.

3. Před Objednáním, Prosím, Kontaktujte Nás Pro Potvrzení Vaší Preferované Zásilky Metoda. Za Normálních Okolností, To Trvá 7-30 Obchodní Dny Pro Příletu Letecké Pošty, Některé Země Mohou Trvá Déle, Stejně Jako Ruské, Brazílie. A Trvá 3-10 Pracovních Dnů Vyjádřit.

4. Někdy By To Být Delší, Protože Špatné Počasí, Ztráta Času Při fs Odbavení. Nejsme Zodpovědní Za Tyto Důvody. Tak Prosím, Trpělivě Čekat, Když Nemáte Obdrží Položku Na Čase. Pokud nechcete Dostávat Položku Do Třiceti Dnů, Prosím, Kontaktujte Nás, A Pak Jsme Vám Pomůže Sledovat To.

5. Položka Bude q Jako w, Které Vám Mohou Pomoci, Aby f e a. Nejsme odpovědni Za Jakékoliv f j Nebo e. Je-li u Nebo j Ve Své Zemi Je Velmi Vysoká, Pls, Informujte Nás, Aby se j m k Na Hlas Tak, Že můžete f Moc m.

6. Dodací Lhůta Pro Váš Odkaz:

UPOZORNĚNÍ: SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS Je Poskytována Dopravce A Vylučuje Víkendech A Svátcích. Tranzitní Časy Se Mohou Lišit, Zejména Během Prázdninové Sezóny.

1. Od Data Původní Koupě Za Normální Použití, Nabízíme 12 Měsíců Záruka Na Naše Produkty. 2. Pouze Vadný Výrobek Bude Nabídnuta Výměna.

3. Máte 7 Dnů, Kontaktujte Nás A 30 Dní Na Vrácení To Ode Dne, Kdy Byl Přijat. Pokud Tato Položka Je Ve svém Držení Více Než 7 Dnů, má Se Za Použité A MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady Na Dopravu Nese Jak Prodávající A Kupující Na Polovinu.

4. Všechny Vrácené zboží Musí Být V Původním Obalu A Musíte Nám Poskytnout Přepravní Sledovací Číslo, Specifický Důvod Pro Návrat, A Vaše PO # .

5.My vám vrátíme PLNOU ČÁSTKU fMENTS, Po Obdržení zásilky V Původním Stavu A Obalu, Se Všemi Součástmi A Příslušenství v Ceně, PO OBA Kupující A Prodávající Zrušit Transakci Z www.tjholasky.cz. Nebo, Můžete Si Vybrat, Mít Náhradní.

1. Potvrďte Prosím Přijetí Produktů Poté, Co Jste Je Dostal. 2. Pokud Máte Jakýkoliv Dotaz Na Produkty, Které Jste Obdrželi, Prosím, Kontaktujte Nás V Čase A My Se Pokusíme V Našich Silách Vyřešit Problémy A Budete Spokojeni. 3. Prosím, Dejte Nám Pozitivní Zpětnou Vazbu, Pokud Jste Spokojeni. Pokud Ne, Prosím, Kontaktujte Nás Před Odjezdem Žádné Negativní Nebo Neutrální Zpětnou Vazbu. Budeme Pracovat S Vámi Vyřešit Jakékoli Problémy.

Štítky: mart hodinky samsung, gt p5200, aktivní 2 nabíječka, smartwatch t3, active2 nabíječka, nabíječka hodinky, active2 hodinky, aktivní smartwatch 2, samart hodinky samsung ios, nabíječka galaxy watch 3

Recenze

Hodnocení