Nejnovější E27 objímka Infračervené kazety s Pohybovým PIR Senzor, Automatické LED Světlo Svítilna Držák Spínače-kk

Nejnovější E27 objímka Infračervené kazety s Pohybovým PIR Senzor, Automatické LED Světlo Svítilna Držák Spínače-kk

Nejnovější E27 objímka Infračervené kazety s Pohybovým PIR Senzor, Automatické LED Světlo Svítilna Držák Spínače-kk

182.30 Kč

Popis produktu

 • Pracovní Napětí: AC 110V-240V
 • Funkce: Lampy Základny
 • Značka: Dreaminglight
 • Hmotnost: 75g
 • Záruka: -
 • Číslo Modelu: Osvětlení Příslušenství
 • Plug Typ: E27
 • Výkon zatížení: ≤50W
 • Základní Materiál: Plastové
 • Certifikace: CCC
 • Typ Položky: Lampy Základny
 • Velikost: 83 x 81 x 40mm
 • Senzor stupeň: 140° Kužel úhel
 • Jmenovitý Proud: 10
 • Pracovní Vzdálenost: Cca. 4-10M

tělo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Nejnovější E27 objímka Pohybu, Infračervený PIR Senzor, Automatické LED Světlo Svítilna Držák Přepínače Funkcí:

1.Infračervený Senzor, Automatické Ovládání Osvětlení Spínač s objímka.

2.Dobré řešení pro úsporu energie.

3. Můžete pohodlně nechat light auto on/off .Přepínač lze detekovat lidské tělo je infrared , a používají infračervené ovládání zátěže.

4. Aplikace: úsporné zářivky, LED žárovka, zářivka a další druhy zatížení.

5.Je to pohodlné a snadné použití.

Specifikace:

Barva: bílá.

Materiál: plast a kov.

Pracovní napětí: AC 110V-240V

Napájení zátěže:≤50W.

Hmotnost:75g.

Plug typ:E27.

Senzor stupeň: 140° Kužel úhel.

Pracovní Vzdálenost: cca. 4-10M

Jmenovitý proud: 10 (A)

Velikost: 83 x 81 x 40 mm

1 x Svítilna držák

1 x Pomocí ruční

1 x Šroub

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.tjholasky.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: e27 socket pohybové čidlo infračervené, lampa senzor, zásuvka, patice e14, držák lampy, držák snímače pohybu, vbot, edison svítilna zdi, pohybové čidlo zásuvka, cf růst, e27 infračervený snímač pohybu

Recenze

Hodnocení