Ženy Podzim Plná Barva Klopový Límec Dlouhý Rukáv Opasek Mini Šaty Klopový Límec Dlouhý Rukáv Opasek Mini Šaty Coa

• Délka rukávu(cm): Plné
  • Rukáv Styl: Pravidelné
  • Silueta: Volné
  • Materiál: Polyester
  • Šaty Délka: Nad Kolena, Mini
  • Styl: Ležérní
  • Features2: bederní pás
  • Dekorace: NIC
  • Výstřih: Turn-down Límec
  • Pas: Přírodní
  • Funkce: Celý zápas
  • Features3: bederní pás
  • Pohlaví: ŽENY
  • Číslo Modelu: dámské halenka
  • Vzor Typu: Solidní
  • Sezóna: Podzim
  • Věk: Věkové Kategorie 18-35 Let

Ženy Podzim Plná Barva Klopový Límec Dlouhý Rukáv Opasek Mini Šaty Kabát

Specifikace:

Bederní pás design, ukázat své štíhlé pasu.

Kombinovat šaty s kabát, lze nosit jako mini šaty, nebo jako kabát.

Dobře přijat moderní ženy pro většinu příležitostí z úřadu práce, pro každodenní život.

Typ Položky: Kabát

Velikost Typ: Pravidelné

Pohlaví: Ženy

Materiál: Polyester

Styl: Elegantní

Límec Typ: Klopový Límec

Délka Rukávu: Dlouhý Rukáv

Péče O Oděv: Ruční Mytí

Vlastnosti: Bederní Pás, Pevné Barvy, Všechny Na Zápas

Velikost Podrobnosti

[Naše Velikost S] Poprsí: 88cm/34.7", Pas: 92cm/36.2", Délka: 87cm/34.3" (Přibl.)

[Naše Velikost M] Poprsí: 92cm/36.2", Pas: 94 cm/37.0", Délka: 88cm/34.7" (Přibl.)

[Naše Velikost L] Poprsí: 96cm/37.8", Pas: 96cm/37.8", Délka: 89 cm/35.1" (Přibl.)

[Naše Velikost XL] Poprsí: 100 cm/39.4", Pas: 98cm/38.6" Délka: 90 cm/35.5" (Přibl.)

[Naše Velikost 2XL] Poprsí: 104cm/41.0", Pas: 100 cm/39.4" Délka: 91cm/35.9" (Přibl.)

Poznámky:

Prosím, odkazovat se na naše velikost grafu a vyberte si správnou velikost.

V důsledku světla a obrazovky nastavení rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků.

Balíček Zahrnuje:

1 x Kabát

Štítky: krátké večerní halenka, večerní módní halenka, příležitostné večerní halenka, večer diamond halenka, 20 liber, podzimní večerní halenka, elegantní večerní halenka, bank note, banky poznámka zlato, skutečný dolar