PATAYA Nové Bílé Kulaté Shell Perlové Náušnice Dlouhé Romantické Ženy Jemné Módní Šperky 585 Rose Gold Přírodní Zirkony Houpat Náušnice

• Příležitosti: Wlfare,Každodenní Život,Kancelář,Narozeniny
  • Přírodní Zirkon Náušnice: 585 Rose Gold Šperky
  • Náušnice Typ: Náušnice
  • Číslo Modelu: houpat náušnice
  • Typ Položky: Náušnice
  • místo původu: Zhejiang Čína(Pevnina)
  • houpat náušnice: Shell Pearl Náušnice
  • Náušnice: Dlouhé náušnice
  • Styl: Módní Ležérní Český
  • Dárky Pro: Sestra,Kamarádky,Sami
  • Materiál: Pearl
  • Jemné nebo Móda: Módní
  • Značka: NoEnName_Null
  • Kovy Typ: Měď
  • Tvar\vzor: KOLO
  • Pearl Typ: Sladkovodní Perly
  • Retro Náušnice: svatební šperky
  • Pro sezónu: Jaro,Léto,Podzim,Zima
  • Pohlaví: ŽENY
  • Módní Šperky: Romantické Náušnice

Podrobnosti o produktu(информация о продукте) Značka:PATAYA(Марка:PATAYA) Materiál:Měď + Přirozený Kubický Zirkon + 585 Pozlacené Růže + Micro Vosk Vložka + Jemné Sea Shell Perly(Материал: медь + натуральный кубический циркон + покрытие из розового золота 585 пробы + микро-воск + Прекрасный морской жемчуг ракушки) aby Barvy Čas:Udržet Barvu Po dobu 2 Let, Aniž se Dotknete Jakékoliv Kapaliny(Сохраняйте цветное время: сохраняйте цвет в течение 2 лет, не касаясь какой-либо жидкости) Nošení Příležitosti:Svatební/Zapojení/Výročí /Navrhnout/Strana/Dárek(Повод для ношения: свадьба / помолвка / юбилей / предложение / вечеринка / подарок) Dárek pro: přítelkyně / Manželka / Máma(Подарок для: подруги / жены / мамы) Balení:Každý na OPP Taška(Упаковка: каждый на OPP Taška) Šperky Údržba: Vyhněte se Chemikálie/Vyhnout Vana/Vyhnout se Pot/Vyhnout Chrash/Vyhnout se Vlhkosti/Otřete Měkkým Hadříkem/No Uložit/Nahradit na Sobě (Обслуживание ювелирных изделий: Избегайте химикатов / Избегайте ванн / Избегайте пота / Избегайте повреждений / Избегайте влажности / Протрите мягкой тканью / Хорошо сохраните / Замените ношение) šperky v souladu s eu v oblasti životního prostředí požadavek(Это ювелирное изделие соответствует экологическим требованиям ЕС)

Doprava(Перевозка): Budeme posílat produktu do 48 hodin v závislosti na vaší objednávky.způsob dopravy dle vašeho výběru z kurýrní společnosti.V obecné.nebudeme měnit kurýrní společnosti.Pokud dojde k nehodě.budeme změnit kurýrní společnosti.prosím pochopit.(Мы отправим ваш продукт в течение 48 часов в зависимости от вашего заказа. Способ доставки зависит от вашего выбора курьерской компании. В целом. Мы не будем менять курьерскую компанию. Если произойдет несчастный случай. Мы изменим курьерскую компанию. Пожалуйста, поймите ,) Zpětná vazba(Обратная связь): 1.Pokud jste spokojeni s předměty a naše služby.prosím, chvilku nechte nám posstive zpětné vazby s 5 hvězdami.my vám rádi udělat totéž pro tebe.(Если вы удовлетворяетесь с деталями и нашим сервисом. Пожалуйста, найдите минутку, чтобы оставить нам положительный отзыв с 5 звезд. Мы с удовольствием сделаем то же самое для вас.) 2.Prosím, neváhejte a kontaktujte nás a získejte lepší řešení před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.budeme poskytovat ty nejlepší služby.(Пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам, чтобы получить лучшее решение, прежде чем оставить нейтральный или отрицательный отзыв. Мы предоставим вам лучший сервис.) Návrat(Вернуть): 1.Pro jakýkoliv důvod.nejste spokojeni s předměty.jsme sccept vrácení a výměny do 7 dnů poté, co jste obdrželi své položky a budete se zavazuje vrátit přepravní náklady.zpracujeme váš návrat žádost do 2-5 dnů poté, co obdržíme returnde položky.(По любой причине. Вы не удовлетворены položky.jsme sccept возвращает и обменивает в течение 7 дней после того, как вы получили ваш товар, и вы возьмете на себя расходы по доставке. Мы обработаем ваш запрос на возврат в течение 2-5 дней после получения returnde вещь.) 2.Pokud položka je vadný.prosím, řekněte nám okamžitě, aby pro výměnu nebo opravu.pokud výměna není k dispozici.pak náhradou bude issude s původní způsob platby.(Если товар неисправен. Пожалуйста, сообщите нам немедленно для замены или ремонта. Если замена не доступна. Затем будет возвращен возврат с оригинальным методом оплаты.)

Štítky: jewelri, šperky pataya, 2 carat cz, houpat náušnice, květinové perlové náušnice dlouhé, žluté perly, náušnice, koupit pearl oyster shell, chalcedon jemné náušnice, dlouhé drop earrins, mop pearl, přírodní