Dětská postýlka Noční Skladování Visí Plenka Taška Skladování Taška Postel Boční Úložný Vak Multi-funkční Kočárek Taška Skladování Police

Dětská postýlka Noční Skladování Visí Plenka Taška Skladování Taška Postel Boční Úložný Vak Multi-funkční Kočárek Taška Skladování Police

Dětská postýlka Noční Skladování Visí Plenka Taška Skladování Taška Postel Boční Úložný Vak Multi-funkční Kočárek Taška Skladování Police

344.49 Kč

Popis produktu

  • Model: Hd zy232 Malé
  • Tvar: Krychle Stylu
  • Box Číslo: 20
  • Značka: HDWISS
  • : Hd zy232 Malé

Velikost: 36*8*38 cm

Hmotnost: 0,42 kg

Za prvé, oznámení o přijetí

1. Pokud najdete výrobek s funkční selhání do 7 dnů od obdržení (v závislosti na dni převzetí nákladního listu), prosím, kontaktujte nás v čase.Po splatnosti, nebudou přijaty.

2. Pokud zákazník určuje barvu nebo styl, budeme se snažit v našich silách to splnit, ale to není nutně zaručena (jako jsou skladové zásoby nemohou splnit požadavky ).Pokud je barva a styl se neshodují, nebude povoleno (pokud si zákazník může znamenat, že zboží nemůže být dodáno, jak je požadováno, mohou být prodány na skladě ).

3. Pokud zákazník obdrží zboží, je zjištěno, že vnější balení box je poškozen a musí být kontrolovány out of the box.Pokud tam jsou produkty, které jsou poškozené v důsledku dopravní problémy, jako je kvalita, prosím, dejte příslušné přepravní být certifikovány s čerstvým těsnění a poskytnout tento certifikát pro nás.Budeme pomáhat zákazníkům v podání nároku.

4. Pokud není zboží obdržel, jak je požadováno, pokud je zboží poškozené nebo ztracené, nebudeme nést příslušnou odpovědnost.

5, všechny zákazníky, prosím, chránit integritu obalu výrobku, příslušenství nebo souvisejících materiálů, samotný výrobek má problémy s kvalitou, budeme dát to ve stanovené lhůtě. (a kupující je subjektivní důvody souhlasím, zpáteční poštovné generované transakce hradí kupující .)

Za druhé, oznámení

1. Tyto podmínky nemohou být užil: Vráceného produktu je neúplné balení, příslušenství nebo související materiály nejsou jednotné; opravy a úpravy bez povolení; není používán a skladován dle běžných metod; za trvanlivost výrobku; vrácený výrobek má být označen i ten výrobek je falešný.

2. Když zákazník najde výrobek kvalitní problém, zeptá se na oplátku mi to pozemní poštou balíček.Zákazník může zaplatit předem a jednat v Jiangsu, Zhejiang a Šanghaji.Po obdržení zboží, budou vloženy podle Post Office Seznamu a skutečné náklady na zboží.Pokud zákazník nekomunikuje se zákazníkem, nebo jinými způsoby, což se odmítnout podepsat.

3, balíček bude používat skutečné jméno (tj. vyplnit jméno objednavatele), balíček před post, je třeba komunikovat, a projít seznam, balíček musí být přiložen seznam s cílem usnadnit personál na dotaz balení, ušetřit čas a námahu, zvýšit efektivitu a lepší služby pro zákazníky.

4. Ti, kteří nejsou sdělovány přímo, nebudou přijaty.

5, nespokojen, na základě fantazie, pokud není problém s kvalitou, nebude přijat, a náklady na dopravu hradí zákazník.

6. Prosím, ne vrátit non-originální zboží.Pokud je takové zboží, nebudeme náhrady.

7. Proces: 1. Přidat registrační formulář-2. Odeslat vyplněný formulář potvrzení-3. Vrátit špatné zboží a odeslat registrační formulář zpět dohromady. --- 4. Dát tento souhlas stanovisko do tří dnů po obdržení inspekce, a zůstat v kontaktu s navzájem.Poté, co účetnictví je správné, výpočet množství položky a vrátit je do vašeho Alipay účet.

Štítky: fialové povlečení postýlka, taška noční, hyvarwey, oa, skládací postýlka, noční, postel na oblečení, bedsid, postel pocket, zara postýlka lůžkoviny, hrnce železa na oblečení

Recenze

Hodnocení