KICUTE 26 V 1. Lékařské Kožní Steh Chirurgické Training Kit Silikonová Podložka, Jehla, Nůžky, Měkké Výukových Zdrojů

KICUTE 26 V 1. Lékařské Kožní Steh Chirurgické Training Kit Silikonová Podložka, Jehla, Nůžky, Měkké Výukových Zdrojů

KICUTE 26 V 1. Lékařské Kožní Steh Chirurgické Training Kit Silikonová Podložka, Jehla, Nůžky, Měkké Výukových Zdrojů

601.10 Kč

Popis produktu

  • Číslo Modelu: Šicí Praxe Kit
  • Typ: Další
  • Původ: KN(Původu)
  • Předmět: Lékařské Vědy

{infomodule}

Typ 1 :Šicí Praxe Kit Zahrnuje: 1x Large Silikonové Kůže Simulace Šití Pad s Ran, 1x Jehla, Držák 1x Nůžky(Rovné) 1x Nůžky(Zahnuté) 1x Kleště 1x Hemostatické Kleště 1x Kožené Zip Případě 12x Nylon Monofilní Set(Nitě A Jehly), 5x Ostří 2x Šicí Rukavice Typu 2:1x Břišní Dutiny Šicí Praxi Pad, Pouze .

【Vlastnosti】

Naše sada je 26 kusů sada s opakovaně použitelné a odolné silikonové švu pad, 12 nylon a 12 Pletené Hedvábí Stehy s oceli, nástroje, jehly a 5 lopatek, ze strany lékařů pro obyvatele, med zubní podiatrie a veterinární studentů.

Zahrnuje všechny zásoby a nástroje potřebné začít.Sada obsahuje nitě, jehly, nůžky, kleště, nože, držák jehly a rukavice, kožené zip případ.

Velké silikonové podložky s oky a stát (18,5 cm x 13 cm) je skvělý šicí nástroj praxe a mohou být použity pro další praxi.

Šití pad je vyrobené z nejvyšší kvalitní silikonový materiál, je dodáván s třemi vrstvami tkáně: kůže, svalů a tuku, které poskytují další nejlepší anatomické simulace v praxi.

Naše podložka je HQ simulující anatomii lidského masa s obsahem Tuku Fascie a Svalových vrstev, mohou být použity ve škole, věda třída demonstrace výuky nebo doma, s 14 kusy různých druhů (10 druhů) a spousta prostoru přidat další škrty.

Skvělá náhrada pro člověka model maso simulace.Šití modelů mohou být také použity pro vzdělávání, anatomické a biologické nastavení místo použití v živočišných tkáních.

Lékařské a chirurgické disekce soupravy jsou nástroj pro vzdělávání studentů a ne na skutečné šití použití na rány nebo humánní použití.

All-in-one storage zip případě zajištění sutury sloty pro nástroje organizace.

Vhodné pro lékaře, lékařské, veterinární, zubní NP, PA studenty dodávek v přiměřené rozpočtu, nebo jako dárky.

【Upozornění】

Tento Šicí Praxe Kit je určen pro výuku demonstrace nebo vzdělávací účely pouze.

To je non-sterilní a nejsou určeny pro osobní péči, pacientů nebo zvířat, chirurgie.

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: lebka tričko, zubní bělení, nylon šití, lékařské istrument, silicon steh, ortopedické veterinární, příslušenství medic, moeyu, plastická chirurgie, mini skelet

Recenze

Hodnocení