Lm Dívky Květinové Šaty Dívky Stran, Luxusní Dětské Oblečení, Bavlna Vestidos Vetement Poupee Lol

• Materiál: Bavlna
  • Vzor Typu: Květinové
  • Dekorace: Přehodil
  • Vestavěný Podprsenku: No
  • Styl: Novinka
  • Šaty Délka: Kolena Délka
  • Límec: Posádky Krku
  • Název Oddělení: Děti
  • Rukáv Styl: Okvětní Lístek Rukáv
  • Délka rukávu(cm): Krátké
  • Číslo Modelu: TOM2021010100052
  • Silueta: A-LINE
  • Pohlaví: Holky
  • Fit: Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost

luxusní a kvalitní šaty

výšivky tak krásné, mít originální visačky a štítky

Prodejní Místo

Popsat podrobnosti o prodejní místo výše, získávání a poskytování důvěry, aby své potenciální uživatele.

MODÁLNÍ UKAZUJE

VŠECHNY TY MAJÍ NA SKLADĚ, KAŽDÝ STYLŮ JE IDEÁLNÍ. JSTE SI MOHLI KOUPIT RŮZNÉ TY JAKO RODINA ODPOVÍDAJÍCÍ OBLEČENÍ. TO JE VHODNÉ PRO KAŽDÉ PŘÍLEŽITOSTI , A TKANINA JE MĚKKÁ , 100% BAVLNA.

MALÉ DETAILY

kis je 116 . co je velikostí bychom měli přijmout?

velikostí otázky

pls vzít velikostech 6, pak je velikosti 120

Kdy bude dodání

doba dodání

Všechny mají na skladě, doba dodání se do 48 hodin.

Mohl byste poslat poštou?

Objednat více než 200 amerických dolarů, může poslat ems , a to včetně zatím opatrný zemí.

A: Odpověď na otázku výše.

K Dispozici Více Barev

MNOHO MOŽNOSTÍ,

JOLI JARDIN

JOLI JARDIN JE DĚTI PROFESIONÁLNÍ ODĚVNÍ SPOLEČNOST, KTERÁ SE NACHÁZÍ V GUANGZHOU, ČÍNA, MÁME VLASTNÍ TOVÁRNU, A NAŠÍM CÍLEM JE NABÍDNOUT NEJLEPŠÍ KVALITU VÝROBKŮ, ABY SE DĚTI ŠŤASTNÉ. BUDEME DĚLAT DROP SHIPPING A VELKOOBCHOD, OEM , PLS KONTAKTUJTE NÁS PŘÍMO, POKUD JAKOUKOLI ŽÁDOST.

Popište svůj příběh značky, včetně vytvoření a rozvoje časové osy, milníky, atd.

Štítky: big boy cap, narozeninová párty šaty teen, motýlí princezna, plesové šaty 2 roky starý dívka šaty, oříznout horní tužka sukně set, dětské společenské oblečení, smaragd gold, modré, nadýchané šaty, coupl šaty, party šaty dívky 9 a 10 let