Vlastní Šňůrky Batoh Taška Logo Společnosti Přizpůsobit 30x45cm Sportovní Tým, Dekorace, Propagace Domácí Dovolenou, Obchodní Reklama

• Typ: TISKNOUT
  • Značka: RONNINGSTAR
  • Číslo Modelu: 35x45cm
  • Vlajky A Bannery Materiál: Polyester
  • Tkanina: Polyester
  • Styl: Další
  • Použití: Propagace
  • Stožár Materiálu: bez

Můžeme na zakázku!!

>Zbrusu nové, Balené v OPP Taška, Neotevřené A Nepoužívané >Vysoce kvalitní, vyrobené ze silné pletené polyester > > velikost 30x45cm >s Kovovými Průchodky >Digitální Tisk, pro venkovní použití >přijmout zakázku, vítejte na kontakt!

Poznámka: 1. Prosím, dovolte 1-2CM rozdíl vzhledem k ruční měření. 2. Skutečná barva se může mírně lišit od fotografie vzhledem k obrazovce počítače, je rozlišení, jas, kontrast atd. Doufám, že pochopení.

Výhody

1. Jsme výrobce specializující se na výrobu velké množství vlajky/bannery/ Šňůrky-Batoh s vysoce kvalitní, ale nízká cena. 2. Máme zkušený vyvážející tým s více než 10 let export zkušenosti, a všechny vaše importu problémy budou rychle vyřešeny.

Štítky: 10x15 dárkové tašky, tažná, organza sáček 25x35cm, vlastní shopper, taška vlastní logo, tašky tnt, logo tisk, butterfly pouzdro, kouzlo pouzdro, taška logo