USB 3.0 samec samec samice na ultra-tenké FPV plochý prodlužovací kabel ženu dvojitý úhel vlastní

• Pohlaví: Muž-Žena
  • Aplikace: Fotoaparát
  • Číslo Modelu: USB-S-S
  • Verze: USB 3.0
  • Konektor B: USB
  • Balíček: No
  • Typ: USB Kabely
  • Balení: Sáček
  • Značka: ADT-Link
  • Stínění: Kombinace
  • Konektor: USB

Stuha Plochý Kabel USB 3.0 Super Speed USB Prodlužovací Kabel Samec Samice 0,5 m 1m 1,5 m 2m 3m USB Data Sync Extender Cabo

USB 3.0 typ k typ Plochý Kabel model Výrobku: USS série Přenosová rychlost: podpora zvýšení šířky pásma až na Gen2x1 10Gbps (50cm Max.), Gen1x1 5Gbps (200 cm Max.) Délka kabelu: 3 ~ 300 cm, délka může být přizpůsoben, Použití: Pro zařízení USB prodloužení USB series Part-Číslo, Popis:

Délka kabelu Popis: délka drátu odkazuje na části viditelné dráty.Neobsahuje PCB a konektory.Pro délku drátu, viz 5cm černá šipka na obrázku níže.

Výhody produktu: Materiál výhody: použití německý patentovaný importované drát, použijte vysoce kvalitní pozlacené konektory, vysokofrekvenční podporu HDMI 2.0 stabilní přenos.PCB používá vysoce kvalitní low-odolnost vysoce kvalitní materiály, PCB, zpracování, přesnost, PCB používá vysoce TG plechu, tloušťka mědi je zahuštěný na 1 oz; konektor pozlacené vodivé výkon, můžete snížit černá obrazovka, modrá obrazovka úvodní způsobené zvýšenou oxidační odolnost proti korozi Květina obrazovka problém.Konstrukční výhody: diferenciální signál, aniž by přes design, ne CAF micro zkratu jev, vysokorychlostní signál, přenos dat bez parazitní kapacitní odpor a parazitní indukčnost útlum signálu rušení problém, napájecí obvod rozšířené elektroinstalace design, PCB deska miniaturizace, design, může snížit mechanismus rušení , žádná karta hardwaru, instalace produktu je jednoduché.Výroba výhodu: Naše továrna přímý prodej, výrobek, zakázková výroba, sváření na svařování kovů bod při výrobě.A dát na smršťovací trubice pro ochranu, produkt je pevný a spolehlivý, bude tam být žádný problém odpojení a odpojení.Produkt funguje dobře, stabilní a spolehlivé.Q&A: Je tam nějaké stínění proti EMI pro Kabely?Zařízení extender využívá nejnovější materiály pro EMI stínění s pěti sole ploché kabely design.Tato technika umožňuje každý kabel musí být plně pokryta elektromagnetické rušení stínění pomocí vodivého polymeru na ochranu proti příchozí nebo odchozí emise elektromagnetické frekvence, minimalizace rušení a degradace na výkon, a snížit hmotnost zařízení extender.

Může dráty a konektory DPS rozdělit?Ne, aby se očistil přenos signálu a vyhnout se nehodě drátu pádu, naše dráty a konektory DPS je pájení a ošetřeny teplem smrštitelné trubice rukáv, takže produkt nemůže být oddělena.Jak kompatibilní jsou dráty?Podporuje USB 3.0 high-speed, všechny produktu testem 100% před expedicí.Tloušťka kabelu?Může to být ohnuté?Tloušťka drátu je 1,05 mm, a to může být ohnuté a sklopit bez ovlivnění použití.

Štítky: adt odkaz m2, čočky fpv hdmi, minu usb kabel, kabel monitoru pc, vlastní tisk pásky, ZZR1200, vlastní logo, fpv obrazovce, stick usb, fpv rám