Sexuální Hračky pro Muže Masturbant Real Kočička Pochvy Masturbant Umělé Vagíny Sex Produktů 22 x 15 x 20cm TK-ing

Sexuální Hračky pro Muže Masturbant Real Kočička Pochvy Masturbant Umělé Vagíny Sex Produktů 22 x 15 x 20cm TK-ing

Sexuální Hračky pro Muže Masturbant Real Kočička Pochvy Masturbant Umělé Vagíny Sex Produktů 22 x 15 x 20cm TK-ing

311.26 Kč

Popis produktu

  • Značka: Breathleshades
  • Materiál: TPR
  • Velikost: 22x 15x 20cm
  • Číslo Modelu: Jako Show

Sexuální Hračky pro Muže Masturbant Real Kočička Pochvy Masturbant Umělé Vagíny Sex Produktů TK-ing Funkce:

Název: Letadla Cup Sexuální Hračku

Funkce: Manuální

Materiál: TPR

Styl: Tři styly: Panna, Náctileté, Zralé

Velikost: 22.0 cm x 15.0 cm x 20,0 cm

1 x Sex Hračka

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.tjholasky.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: holé umělé kundy, automatické mužský masturbátor, moje sexuální hračky, vagina, sex hračka, sex, dildo vagina, sex stroker, muž masturb, lelo erotické pomůcky

Recenze

Hodnocení