200ML Auto Klimatizace Chladivo Chladicí prostředek R134A Šetrné k Životnímu prostředí Chladničky Vodní Filtr Nahrazení

200ML Auto Klimatizace Chladivo Chladicí prostředek R134A Šetrné k Životnímu prostředí Chladničky Vodní Filtr Nahrazení

200ML Auto Klimatizace Chladivo Chladicí prostředek R134A Šetrné k Životnímu prostředí Chladničky Vodní Filtr Nahrazení

248.96 Kč

Popis produktu

  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Položky: Montáž klimatizace

Parametry:

Materiál: Automobilový chladiva

Kapacita: cca 200 ml

Doba použitelnosti: o 1095days

Popis:

1. Léto plné auto led praskla zkušenosti, R134a automobilové klimatizace zvláštní chladiva, čistoty až 99,9%, dobrý chladicí účinek, bez vody a jiných škodlivých nečistot, může chránit chladicí systém proti korozi a nezpůsobuje žádné škody na atmosférické ozonové vrstvy je pravda, nová generace chladiv.

2. Výkon výrobku je stabilní, doba použití je dlouho, chlazení účinek je dobrý, dát chladný vzduch, který chcete v létě, v pohodě celé léto.

3. Kromě metody, plnění z nízkého tlaku end kompresoru, tato metoda je velmi pomalá vyplnit, obecně používají doplnit metodu, když chladivo je nedostatečná. Provoz kroky: je třeba nastartovat auto, zapnout klimatizaci, a pak přidat chladiva plynu, a sníh plechovky jsou postaveny.

4. Plný toho, tato metoda je bezpečné a rychlé, a je vhodný pro první náplň chladiva v systému chlazení (chladivo tank převrácený).

Provoz kroky: Po vysávání, neotvírejte klimatizace, přímo přidat kapalného chladiva z vysokotlaké end (nádrž chladiva ve vzpřímené poloze).

Vyplnit chladiva z nízkotlaké straně, nastartujte motor a zapněte klimatizaci (nádrž chladiva ve vzpřímené poloze).

Opatření:

1. Neponechávejte prázdné nádrže v místě, kde korozivní plyn je spalován nebo pod tlakem. Prázdné tanky nejsou opakovaně použitelné.

2. Používejte ochranné brýle během provozu. Pokud je náhodou je vstříknuta do očí nebo na kůži, okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.

3. Cílem není spodní části může v lidském těle během operace.

4. Maximální vnitřní tlak nádoby je 15MPa. Při otevření klimatizace kompresor, ujistěte se, že utáhnout vysokotlaké konci, nebo ne, spojte se s vysokým tlakem, aby se zabránilo výbuchu high-tlak plynu.

5. skladovací teplota by neměla být příliš vysoká nebo příliš nízká, aby se zabránilo přímému slunečnímu záření.

6. Nepokládejte na motoru nebo z chladiče, aby se zabránilo přímému slunečnímu záření.

Výpis: Chladivo*1

Štítky: r13 chladiva plynu, freon r134a, chladivo r32 náplň, chladivo r32 přibalit adaptér, plyn r134a chladiva, r134a nástroj, adaptér r134a, hadice r134a, chladiva detektor r32, měřidlo chladivo r32

Recenze

Hodnocení