Hot prodej 1"25mm lebka hlavy vzor grogénové stuhy potištěné,nylon led obojek 120cm

Hot prodej 1

• Číslo Modelu: psí vodítko
  • Typ Produktu: Další

modname=ckeditor

Vítejte v Obchodě Půvabný

~Užijte si nakupování!~

VYSOKÁ KVALITA: Vyrobeno z odolného nylonu a kovu. Měkké a pohodlné

zvládnout.

POHODLÍ PRO POUŽITÍ: Udržuje vodítka od zamotání a nabízí pohodlné.

Vhodné pro malé a středně velké psy použití.

Popis:

Barva: jako obrázek show

Materiál: Nylon

Mytí Styl: Ruční Mytí

Šířka: 1" (25mm)

Délka : 120cm

1.Vítáme velkoobchodů a Vlastní design objednávky.Vlastní tisk 100 kusů. 2.Pro velké objednávky celková částka více než $100-200$, nabízíme zdarma přepravní společností UPS,DHL,FEDEX, USA,CA,UK,AU,Německo,Francie,Itálie,Španělsko a některé další Evropské Země.S výjimkou ruských Brazílie a nějaké vzdálené země), Doprava a Zpracování objednávek

Položky jsou zpracovány do 3-7 pracovních dnů po obdržení platby.Budeme loď každou objednávku, jak rychleji, jak můžeme. Doprava zdarma do vaší země přes CHINA Post Air Mail,to trvá asi 15-30 dny, aby se dospělo. Zpětná vazba Zákazník spokojen, je pro nás velmi důležité, Pokud jste spokojeni s položkami, které orderd,prosím, nechte pozitivní(5 hvězdiček) zpětnou vazbu. Pokud se vyskytnou problémy nebo chyby pro zásilky, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Věříme, že můžeme společně pracovat na vyřešení jakéhokoli sporu. Poznámka 1.Vítáme OEM a velkoobchod!Velké objednávky může mít více slev. 2.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás svobodně.my vám odpovíme vám co nejdříve.Díky!!!

Štítky: paw stuha, pes grogénové stuhy, štěně stuha, 100 yard, 22mm grogénové stuhy, Grogénové Stuhy, stuha lurex, kreslený pes pásky, 6 palce saténová stuha, roll flitr