100g-1000g Divoké Sklizené Organické Sibiřská Chaga Houba Kousky (Inonotus Obliquus)

100g-1000g Divoké Sklizené Organické Sibiřská Chaga Houba Kousky (Inonotus Obliquus)

100g-1000g Divoké Sklizené Organické Sibiřská Chaga Houba Kousky (Inonotus Obliquus)

379.24 Kč

Popis produktu

  • Složka: Divoké Chaga Hub
  • NET WT: 100g/250g/500g/1000g
  • Množství: 1 Sáček
  • Číslo Modelu: CFG54

Nachází se v jiho-centrální Sibiř, nedaleko mongolských hranic a je obklopen horami, lesy a divoké řeky, Bajkal je obrovská a dech beroucí oblasti přírodních krás.

Jezero Bajkal je domovem pro více než 2000 druhů rostlin a živočichů, z nichž dvě třetiny lze nalézt nikde jinde na světě. Hory, jezera zůstává křišťálově čisté, zatímco lesy, poseté údolí a horské svahy, aby vzduch skutečně zdraví prospěšné. Díky pečlivé ochraně přírody, vzácné léčivé rostliny stále rostou v této oblasti.

Naše produkty pochází z nedotčené pobřeží Jezera Bajkal na Sibiři, v Rusku.

Chaga (Inonotus Obliquus) je léčivá houba nejčastěji nalézt na břízy. Liší od ostatních hub, roste jeho sklerocium nebo mycelia na vnější straně stromu, namísto plodnic. Chaga houby jsou opravdu velmi působivé pro své antioxidační obsah. Sibiřská chaga houby jsou nízké v kalorií, velmi vysoký obsah vlákniny a bez tuku, cukru a sacharidů. Antioxidační. Snižuje Poškození DNA.. Zlepšení Imunitního Systému.. Gastrointestinální Podporu.. Játra Chrání. Pomáhá podporovat Optimální Kognitivní Funkce. Pomáhá udržovat Zdravou hladinu Cukru v Krvi.

Jak používat:

Kromě suplementace, přes prášek nebo tablety, je hlavní způsob, jakým většina lidí konzumovat tato výživná houba je vaření ho jako čaj. Vezměte lžíci Chaga a umístit jej ve sklenici vody. Zalijeme asi 300 ml vroucí vody a přikryjte pokličkou. Vařit po dobu 3-5 minut.

Štítky: houbové mycelium, chaga, dmaa, valeriana, chaga mushroom, led vytáhnout, chia semínko, dekor hub, paprika sladká, wild yam zeleniny

Recenze

Hodnocení