Železné pigmenty do betonu, sádry řešení

Železné pigmenty do betonu, sádry řešení

Železné pigmenty do betonu, sádry řešení

187.54 Kč

Popis produktu

  • Původ: RU(Původu)
  • Suroviny: Další
  • Lak: Matný
  • Klasifikace: Prášek
  • Stavební Metoda: Skřípání Povlak
  • Doba Sušení: 24

Cena je za balení 2 kg.

Aplikace: Výroba silikátových cihel; Výroba barevného betonu; Výroba dlažební desky; Výroba z umělého kamene; Výroba plastů; Výroba sportovních krytin; Výroba NÁTĚROVÝCH hmot; Výroba polymeru-písek dlaždice; To se používá k dát různé barvy na beton a rozpustné směsi, cihly, silikátové, výrobky ze sádry, mramoru, umělý, beton a beton. Přibližné pigment průtok v betonu, malty, barvení intenzita: Pigment spotřeba betonu pro 50 kg cementu: pastelové tóny, zejména světlé tóny 0,5 - 1,0 kg. Průměru 1,5 - 2,0 kg. Nasycené (vysoká) 2.5 - 3.0 kg. Doporučené dávkování je maximálně 6% hmotnosti pletení (cement, sádra). Pokud je dávka překročena, pevnost hotových výrobků může snížit. Konečná barva produktu závisí na původní barvě písku a cementu. Světlejší a bělejší odstín písku a cementu, tím více nasycených barvu hotového výrobku bude. Je žádoucí, aby použití bílého cementu.

Nákup a dodávky do jiných zemí z Ruska

V současné době, pouze kupující z Ruska může prodávat prostřednictvím Ali-express, ale spolupracujeme se zákazníky z jiných zemí, v blízkosti a daleko v zahraničí. Doručení je možné poštou z Ruska. Omezení-hmotnost balíku je žádoucí až 10 kg. Přepravní náklady vypočítat individuálně, optimální je platba prostřednictvím systému rychlé platby, jako je Western Union, nebo nějaké podobné. Pokud máte zájem o naši nabídku, napište přes chat stránky nebo na WhatsApp + 7-913-149-26-97 (obchodní oddělení), telegramm (@ tisa_omsk), budeme vyzvednout vhodný způsob platby a dodání.

Štítky: stříkací, diamond brousit kola, sprej plastidip, cement štukovou, auto stříkací, rukojeť stříkací, diamantový kotouč kámen, disk dlaždice, kámen abrasic, plné dip sprej

Recenze

Hodnocení