Haikyuu!! Shoyo Tobio Tooru hajime HF akryl stojan obrázek model držáku desky dort topper Japonské anime

• Číslo Modelu: NIC
  • Dálkové Ovládání: No
  • Mfg Pořadové Číslo: Model
  • Značka: Láska·Děkuji
  • Dokončení Stupeň: Hotové Výrobky
  • Voják Příslušenství: Voják Hotový Výrobek
  • Loutky Typ: Model
  • stav: In-Stock Položky
  • Materiál: PVC
  • Téma: Film & TV
  • Komoditní Atribut: Hotové Výrobky
  • Varování: NIC
  • Pohlaví: Unisex
  • Rozměry: 15cm
  • Věkové Rozmezí: > 6 let
  • Typ Položky: Vinyl Panenku
  • Tím, Že Animace Zdroj: JAPONSKO

Velikost: Cca 15 CM (1cm ≈0.39 inch )

Verze: Čínská Verze

Materiál: PVC

Stav: Nový

Balení: jednoduše balení (Ne všechny údaje v naší prodejně v originální krabici ,prosím, kontaktujte nás, pokud si mysli toto), bez originální krabice: Jednotlivé balení balíček,vše v balení plastového sáčku a bublinkové tašky. s originální krabici:Pro snadné dopravy, možná sometims box bude složené.

Předání Čas : Budeme obvykle loď do 3 pracovních dnů po obdržení platby vymazány. Doprava: Přepravní Podmínky Jsme loď položky do celého světa letecky, ale doporučujeme použít letecky, pokud jste v Asii, Jižní Americe, Africe, Ostrov, Národ, nebo Země, která je utrpení vánice, bouře, dělnické stávky atd... *My se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na Kurýrní Společnost a místní zvyky/cla. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Děkuji vám za pochopení. Způsob dopravy Letecky: Zdarma, dodací lhůta je 10-60 dní (viz Přepravní Podmínky) EMS/DHL: Expresní dodání, obvykle to trvá méně než 7 dní předem Zemi. Komunikace: spokojenost Zákazníků je velmi důležité a naše zpětná vazba hodnocení odráží spokojenost. Pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby vítám vás na e-mail nebo nám zavolejte. Snažíme se odpovědět na všechny otázky, a vyřešit případné problémy tak rychle, jak je to možné. Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše e-maily okamžitě. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy. Prosím, napište nám před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor. Staráme se o našim zákazníkům, a bude vždy snažit, aby vám pomohl. Takže pokud máte nějaké problémy, prosím, e-mail okamžitě.

Štítky: tomica hvězda, anime figurka base, hinata huawei, hvězda tunika, sao anime figurka, anime volejbal, deadpool pikachu, beluga hračka, eren anime figurka, anime figurka nevěsta