PUROVOZ ručně Mogami 2524 6,35 mm (1/4") Kytara Nástroj Kabel pro Elektrickou Kytaru, Bass Klávesnice Rovně/Vpravo Úhel Zástrčky

PUROVOZ ručně Mogami 2524 6,35 mm (1/4

PUROVOZ ručně Mogami 2524 6,35 mm (1/4") Kytara Nástroj Kabel pro Elektrickou Kytaru, Bass Klávesnice Rovně/Vpravo Úhel Zástrčky

434.76 Kč

Popis produktu

 • Konektor: jack
 • Stínění: Cop
 • Funkce: NIC
 • Balíček: Ano
 • Značka: purovoz
 • Balení: Sáček
 • barva: černá
 • Číslo Modelu: 2524
 • Původ: KN(Původu)
 • Vnější Průměr: 5mm
 • Typ: Speakon
 • Pohlaví: Samec-Samec
 • Konektor B: jack

POZNÁMKA

------Prosím, dovolte 1-3cm (0.4-1.18") rozdíly vzhledem k ruční měření a mírné barevné variace pro různé nastavení zobrazení.

------Délky se týká délky mezi konektorem a zástrčkou. Tato délka zahrnuje délku zástrčku.

Specifikace

Rozhraní typ: 6.5 6.5 Drát:mogami 2524 Drát průměr: 5.0 mm Drátu materiál: OFC(Kyslíku zdarma měděné) Plug:NEUTRIK Konektor materiál: Měď Svařování:Ruční pájení pomocí 5% stříbrné pájky ------Pokud se vám nedaří najít délku a typ kabelu, který hledáte, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme se snažit sestavit požadovaný kabel pro vás.

Balení Seznam

1ks*6.5 6.5 kabel

Úvod

▲Většina hudební nástroj, zvuk, pick-ups, jako jsou ty v elektrické kytary se skládá z vysoké impedance obvodů řízený napětím, jinými slovy o velmi malý elektrický proud. Proto, tzv. MICROPHONICS (hluku) se stává kritickým problémem. (Microphonics se rozumí hluk, který je generován, když kabel je přesunuta a nebo využit, když kabeláž je obvod vysokou impedanci odkaz.) Kytarové kabely musí být counter-měřeno proti tomu, tak, vodivé PVC vrstva je umístěna pod štítem vodič ve většině případů, i když to může mít špatný vliv na audio kvalitu zvuku. Proto, vodivé, PVC (černé uhlí PVC) vrstvy musí být odstraněny spolu s stínění vodiče při zapojování, jinak budeme dostávat podivné tvrzení, že kabel je zkrat.

▲Kabelové Č. 2524 Kytara kabel vysoké impedance kabel pro přenos.

① Stínění vrstva přijímá ultra-vysokou hustotou spirála bez kyslíku-měď stínění, které účinně štíty elektromagnetické a vysokofrekvenční rušení. Vyhněte se nepříjemný šum na pozadí, hum, hum. ② Vodivý polymer, stínění vrstva může účinně vyřešit problém hluku způsobené tahání a houpání na kabelu, když hudebník chodí sem a tam na jevišti během představení. ③ Izolační vrstva využívá XLpE (zesítěný polyethylen). Tento materiál má velmi dobré elektronické vlastnosti, a může zabránit srážení drátu, když je to svařený za vysokých teplot. ④Oxygen-free měď vnitřní jádro, obsah mědi je až 99,99%, zvuk je čistší, stupeň snížení je vyšší, podrobnosti jsou bohatší, a dynamický je větší.

------Značka na konektoru jsme použili pro tento zvyk kabelové sestavy: NP2X-B je nejnovější a nejvyšší-end nabídka ze Neutrik AG-Lichtenštejnsko, svět je vedoucí značkou pro profesionální audio konektory.PX série nabízí větší spolehlivost, zlepšuje integritu kontaktu a snižuje kabelové kmen, dodáván v Černé kovové pouzdro a funkce, pozlacené kontakty.

------SilentPLUG automaticky vypne (šortky) nástroj (kytara) kabel, aby se zabránilo praskání a ječení při změně nástroje (kytara) pod zatížením. Integrovaný silent spínač (pat. pending) je založena na REED-technologii a zaručuje životnost přesahující 10 '000 páření cyklů. Nové PX silentPLUG vlastnosti robustní kovové shell posílené s gumovou polštář překrytí pro lepší ochranu proti nárazům.

POZOR!

------Pro použití s nástroji (kytara) aplikace pouze. Poškození může dojít, pokud je připojen na zesilovač výstup. ------Vezměte prosím na vědomí, že signál není ztlumen s některými typy aktivní elektrické kytary, které jsou vybaveny tip-ring-sleeve jacks, že klepnutím aktivujte kytaru napájení.

------Svařování je čistě ruční svařovací a pájecí spoje jsou vyrobeny z bezolovnaté pájky obsahující 5% stříbra s konstantní teplotou svařování, a každý pájený spoj je plné a hladké. -------Každý svařovací bod je utěsněn s teplem smrštitelné trubice po svařování zlepšit odolnost proti oxidaci svařování bod a zajistit dlouhý zvuk -------Stejné, a zároveň zlepšit pevnost v tahu, odolnost a životnost drátu.

SPECIFIKACE

▲Část Ne. :2524 ▲Ne. Vodiče Podrobnosti: 50/0.12 OFC Velikost(mm2 ):0.565mm2 (#20AWG) ▲Izolace Ov. Dia. (mm): 2.7(0.106") Materiál: PE Barvy: Clear ▲Sub-Štít Ov. Dia. (mm): 3.4(0.134") Materiál: Vodivé PVC Barvy: Černá ▲Hlavní-Štít Podává-Štít:Přibl.57/0.18 OFC ▲Bunda Ov. Dia. (mm): 5.0(0.197") Materiál: Flexibilní PVC Barvy: Černá

Fyzické zobrazení

▲Barvy odchylka se může lišit v důsledku různých nastavení monitoru.

Štítky: jack výstup, box guitar pick, bass elektr, kabel kytara, kabel měřicí přístroj, audio kabel bulk, 6, 35 mm jack splitter, akustické elektrická kytara kabel, cubase, elektrické kytary

Recenze

Hodnocení