Pro YAMAHA YZ YZF WR WRF TTR 125 250 400 450 426 YZ250F 1 Pár 22MM 28MM Motocross Straně Řídítek řídítka Stráž Handguard

• Položka Délka: 30cm
  • Šířka Položky: 17cm
  • Značka: JFGRACING
  • Typ Materiálu: hliník+plast
  • Hmotnost Položky: 0.85kg
  • Položka Výška: 17cm
  • Název Modelu: M2001130909

Vlastnosti:

100% Zbrusu Nový, Nikdy Namontován

Účinně Chrání Ruce Při Jízdě

Snížit Vaše Ruce Nebo Prsty Únava

Chraňte Své Ruce Před Kartáč, Skály, Bláto A Studený vítr

S Dostatkem Prostoru Pro Brzdové Kabely, Kontrolní A Jiná Zařízení

Snadná Instalace

Prodávají se Univerzální montážní systém, lze namontovat krytka na všechny motocykly s 7/8" nebo 1 1/8" řídítka.

Tento stráže může precent poškození během jízdy, když je světlo.

Obdržíte výrobek přesně stejné jako obrázky.

Specifikace:

Barva:Jako obrázek (Oranžová,Červená,Modrá,Zelená,Bílá,Černá barva, Pokud potřebujete změnit barvu,prosím, kontaktujte nás)

Materiál:PP Plast

Obutí:

Univerzální Montážní Sady, Aby Se Vešly Všechny Motorky, Enduro

Vhodné pro Všechny Řídítka Rozsah 7/8" 22mm a 1 1/8" 28 mm.

Balíček Zahrnuje:

Sada Z Rukou Stráže A Montážní Kit

Návod Instalace NENÍ Zahrnuta

Nekupujte, Pokud nechcete Potvrdit, Můžete Je Použít, Zeptejte se Nás Pro Detailní Výkres Zkontrolovat, zda Jsou Kování.

Obdržíte Položky Stejné Jako Obrázky.Možná Trochu Rozdíl O Barvu, Jako Světlo Během Fotografování.

Dovozní Cla, Daně A Poplatky Nejsou Zahrnuty V Položce Cena, To Znamená, Že Lodní Společnost Bude Účtovat Tyto Poplatky Od Vás, Pokud Chcete Získat Položky

Dodací Lhůta Takto:

Možná Tam Budou Nějaké Zpoždění Jako Rejdařská Společnost Nebo Celní, Přeji Vám, Kontaktujte Nás, Pokud Zpoždění, Ale Ne Otevřít Disputs Protože To Není Naše Chyba

Když Vyberete Na Příspěvek Od Express, Někdy, Budeme Psát Kurýra, Který Jste Vybrali, Protože Tam Bude Nějaký Problém S Celní Odbavení, A Možná, Že Dodací Doba Není Nejrychlejší.

Prosím, kontaktujte nás e-mailem do 30 dnů, pokud se potřebujete vrátit.

Návrat položka musí být v původním stavu, poslal zboží zpět na adresu jsme vám říct.

Kupní cena bude vrácena, ale přepravní náklady a není vratná, pokud kupující koupit produkty v omyl ,kupující musí dovolit návratu přepravní náklady .

Kupující může požadovat plnou náhradu zahrnují přepravní náklady nebo změny produktů zdarma, pokud jsme zaslali špatné produkty, vynechal balíku od přepravní společnosti, špatné kvality nebo produkty jsou rozbité při přepravě(vyžadují jasné obrázky produktů a balíčků).

Alipay je Preferovaný.T T ,Západní Unie ,Paypal také přijatelné.

Jako naše dobré kupující, chtít, můžete nám pozitivní zpětnou vazbu poté, co obdržíte naše vysoce kvalitní produkty.Máme vždy slevu nebo dárek pro druhé-koupit zákazníků, kteří nám dávají pozitivní zpětnou vazbu.

Ukázali jsme, přepravy k zákazníkům, takže se nemusíte nechat nás negativní zpětnou vazbu, pokud váš balíček dorazil pozdě, že je to způsobené přepravní společnosti.

Neváhejte a napište nám, pokud nějaké dotazy, odpovíme do 12 hodin.Nejdou otevřít spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu snadno , věřte nám a napište nám přímo , všechny problémy mohou být vyřešeny.

Štítky: exaust yamaha wr125x, příslušenství motocykl yamaha, yz, yz125, ttr250, zařízení yamaha yz250, stráž stranu motocyklu, 250 yz, fox motocross, wr250f