5,7-palcový LCD Displej Panel Pro LM057QC1T01R OSTRÉ LM057QC1T01 LM057QC1T01H 320*240

1 879.81 Kč

• Značka: keepingsztouch
  • Balíček: Ano
  • Číslo Modelu: LM057QC1T01R
  • Typ: Průmyslový Monitor

Popis produktu : 1: Opravy pro Vadný Displej, Mrtvé Pixely , Dotek není citlivý, Popraskané Rozbité Dotykový Displej Problémy. 2: Plné Testováno 100% Pracovní Skutečné zařízení před odesláním 3: Ne napájení demontáž montážní návod a Nástroje, 4: Prosím, odpovídat vaše původní obrazovka s obrázkem a popisem jsme poskytli v tomto výčtu. Pokud si nejste jisti. Kontaktujte nás pro Potvrzení 5: vyhrazujeme si právo na loď KOMPATIBILNÍ obrazovky (část # nebo výrobce nemusí být stejné, ale 100% kompatibilita je zaručena) Platba : 1: přijímáme www.tjholasky.cz platby a papežské platby. prosím, ujistěte se, že vaše adresa v POŘÁDKU. 2: Platba musí být provedena do 48 hodin od ukončení aukce, čas. 3: Non-Platit zájemci budou hlášeny. Poštovné: 1: Všechny položky budou odeslány do 48 pracovních hodin po obdržení platby (kromě soboty,neděle a Zákonné svátky). 2: nejsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné vlastní zpoždění nebo daně. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. 3: Kupující Informace: snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. 4: Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na kurýrní společnost a místní zvyky/cla. 5: Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Zpětnou vazbu : 1: Pokud tato položka je vadná při převzetí, má zákazník do 30 dnů od data přijetí pro výměnu novou. 2: Když se vrátíte,prosím, napište své číslo Transakce a návrat důvod, proč v balíčku, když jsme obdrželi váš návrat, můžeme solove váš problém rychle. 3: vážíme si vašeho podnikání.Když se zobrazí položka, a spokojeni s výrobkem,prosím, zanechte nám pozitivní a 5 skóre DSR (Podrobné Prodávající Hodnocení).Necháme 5 skóre DSR pro vás. Kontaktujte nás : 1: Naše společnost je profesionální a spolehlivý prodejce. Slibujeme, bezpečný a příjemný zážitek z nakupování. 60 dnů peníze zpět záruka. 2: Naše firma vám může poskytnout s 2.5 inch do 30 palcový LCD displej (plochý TFT) a dotyková obrazovka (digitizer), obvykle se používá pro PDA, GPS, MP3, MP4, MID, mobilní telefony, auto DVD přehrávače, notebooky, UMPC , Auto DVD, rádio, digitální fotoaparát a průmyslové výrobky. 3: Budeme se snažit v našich silách, pro odpověď na vaši zprávu, jakmile je to možné. Nicméně, vzhledem k velkému počtu e-mailů přijatých každý den, a různých časových pásem a svátků, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše zprávy okamžitě. Takže prosím, dovolte nám reagovat do 24 hodin. Je mi potěšením, aby proces nákupu od nás. 4: Máme velké množství produktů, které nejsou vydány v obchodě v čase. Pokud se vám nepodařilo najít produkt, který potřebujete, prosím, poslat obrázek a model na náš zákaznický servis náš zákaznický servis vám najít to, co budete potřebovat v co nejkratším čase výrobku. Vítejte Keepingtouch Elektronických dílů Co.,LTD .

Štítky: apple ipad 4 zobrazení, 9inch monitor, ipad4 obrazovce, MIPI, 7inch malina, tab x304f, r1 rychloměr, lg v700 digitizéru náhradní, Displej, 10 palcový matice