Pro HP Z420 Workstation Přední Case Fan 647113-001 Sestavy

Pro HP Z420 Workstation Přední Case Fan 647113-001 Sestavy

Pro HP Z420 Workstation Přední Case Fan 647113-001 Sestavy

655.53 Kč

Popis produktu

 • Power Interface: 4pin
 • Fanoušek Života: 30000 hodin
 • Značka: wsryxxsc
 • Aplikace: Počítačové Skříně
 • Číslo Modelu: Pro HP Z420 pracovní Stanice
 • Typ: Ventilátor
 • Heatsink Materiál: Plastové
 • Balíček: Ano
 • Hluk: 25dBA
 • Ventilátor Velikost: 120x120x25mm
 • Ovládání Rychlosti Ventilátoru: 2500RPM
 • Linky: 4 Řádky
 • Kompatibilní CPU: NIC

Popis

Stav: Použité MPN: 647113-001 Kompatibilní Model: Pro HP Z420 pracovní Stanice Popis Funkce: 1. Použitý, Čistý a Dobrý Stav 2. DP/N: 647113-001 Kompatibilní s: Pro HP pracovní Stanice Z420 Co je zahrnuto: 1x Ventilátor Montáž POZNÁMKA: Prosím, ujistěte se, že to, co potřebujete, jsou správné modely jako popisy a obrázky SKU# VG.XX.309 14.0 oz Čistá Hmotnost: 13.16 oz Přepravní Velikost: 15x15x12cm

Slibuju

Nabízíme 100% spokojenost zákazníka, pokud máte nějaké dotazy, prosím, dejte nám vědět a my se pokusíme v našich silách k nápravě situace. Jsme úplně za všechny položky zabýváme se prodejem! Nabízíme 100% spokojenost zákazníka, pokud máte nějaké dotazy, prosím, dejte nám vědět a my se pokusíme v našich silách k nápravě situace. Jsme úplně za všechny položky zabýváme se prodejem! Když obdržíte vaše položky, prosím zanechat pozitivní zpětnou vazbu pro nás, jsme závislí na VÁS, na naše dobré jméno!

Dovozní Cla

Dovozní cla, daní a jiných celních související poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Kupující je odpovědný za všechny další poplatky vzniklé (pokud existuje). Prosím spočítejte si, jaké dodatečné náklady budou před nákupem. Před podpisem balíčku, zkontrolujte, zda výrobek není poškozen během přepravy, a pokud to je uvnitř. Pokud ne, nepodepisujte. Ty budou považovány za příjem správného položky tak dlouho, jak budete podepsat balíček.

Doprava

Jsme obvykle vybrat e-paket loď položky do velké BRITÁNIE, USA. Spojené Státy, Francie, Spojené Království, Austrálie, Kanada, Ukrajina, Saúdská Arábie a Čína post air mail do jiných zemí. Máme loď po celém světě s výjimkou APO / FPO. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Zpracujeme vaši objednávku do 7 pracovních dnů od platby. Tranzitní doba se může lišit v důsledku různých důvodů. Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené Celní Oddělení ve vaší zemi. Pokud jste neobdrželi položky do 30 dnů poté, co jsme loď na ně, prosím, kontaktujte nás a budeme sledovat informace o dopravě a dostat zpět k vám co nejdříve s roztokem.

Návrat a vrácení peněz

Prosím, přečtěte si popis položky a zkontrolujte, zda obrázky pečlivě, než nabídky. Vrátit nebo vrácení peněz je k dispozici, pokud je položka je DOA nebo jestli je chyba v popisu zboží, což způsobuje, že položka není, aby se vešly vaše potřeby. V těchto případech prodávající platí všechny související poplatky za dopravu, pokud existuje. Výnosy jsou rovněž přijímáni, pokud kupující kupuje to omylem a položky, stále v dobrém stavu za účelem dalšího prodeje. Kupující je odpovědný za všechny související poplatky za dopravu. Poznámka: Pokud se chcete vrátit položku, prosím, kontaktujte nás do 7 dnů a vrátit je do 30 dnů od data, kdy jste jej obdržel.

Komentáře

Jsme vděčni za vaše pěti-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu do 30 dnů po dokončení objednávky, pokud se vám líbí naše položek. Pokud máte nějaký problém o položku, kterou koupil od nás, prosím, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem neutrální / negativní zpětnou vazbu, a budeme nabízet uspokojivé řešení.

Kontaktujte nás

Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím Trademanager nebo zanechte nám zprávy na www.tjholasky.cz, nebo nám napište. Budeme vás kontaktovat do 24 pracovních hodin.

O naší společnosti

Služby na ebay trhu pro 8 let. Naše společnost nabízí kvalitní produkty, z počítače a mobilní telefon dílů pro automobilový průmysl nebo průmyslové nástroje. Drop shipping objednávky jsou vítány zde a také nabízíme velké slevy pro velkoobchody.

Štítky: Z420, počítač přední, asus případě fanoušků, hp z420, hp z800, ventilátor pro výpočet, proliant, li lian, z440, cool ventilátor

Recenze

Hodnocení