Šaty Cyklistický Dres Graffiti Tým, Závodní Topy Nosit Krátký Rukáv Horské Kolo Košile Kit Sjezdové Maillot Cyklistické Ciclismo Ropa

• Fit: Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost
  • jersey ciclismo: camisa ciclismo
  • Délka rukávu(cm): Plné
  • roupa ciclismo feminina: maillot ciclismo verano hombre
  • cyklistický dres ženy: motocross jersey
  • jersey mujer: maillot ciclismo
  • cyklistický dres 2020: maillot ciclismo hombre
  • Tkanina Typ: JERSEY
  • Číslo Modelu: cyklistický dres mtb ciclismo maillot cyklistické triko
  • abbigliamento ciclismo estivo 2020: equipacion ciclismo verano hombre
  • mtb tričko: camisa ciclismo masculina
  • Sezóna: Letní
  • Pohlaví: Unisex
  • Sport Typ: Cyklistika
  • Materiál: Bavlna
  • bike jersey: downhill dres
  • Zip Délka: Plný Zip
  • Typ Položky: Dresy

Společnost vyrábí hlavně přizpůsobit cyklistické oblečení, včetně cyklistické dresy, bundy, t-shirt, skinsuits, bryndáček, šortky, kalhoty, nepromokavou vestu, ohřívač nohou, paže rukáv, boty krytí, čepice, spodní prádlo. Společnost může vyrábět oblečení pro dospělé a děti. Factory přímý prodej. Zákazníkům, kteří potřebují vlastní oblečení potřebovat pouze posílat obrázky, návrhář, prostřednictvím e-mailu Nebo wechat/whatsapp 8618899754729.Projektant se bude diskutovat o design skici s vámi. Pokud můžete potvrdit, že obrázek není špatný, zajistíme výrobu oblečení. Před dodáním, pošleme vám fotografie hotového výrobku. Pokud je nějaká chyba, budeme reprodukovat. Neboj, vítejte, aby se objednávky, budeme vděční a nejlepší služby.Chceme být přátelé s vámi.můj wechat\whatsapp 8618899754729,Můžete si vyhledat wechat na webové stránky a zaregistrovat účet?

>> Všimněte si,

1. Pochopte prosím, zda je velikost položky jsou pro vás vhodné v nákupu, tak, aby nedošlo k zbytečnému nedorozumění po obdržení zboží.

2. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je Znázorněno na obrázcích, ale ne stejný výkon na různých orgánech jako na modelu. Děkuji!!!

3. Porovnejte detail velikosti s pozdravem,prosím, dovolte 1-2cm se liší vzhledem k ruční měření, díky (Všechna měření n cm a upozorňujeme, 1 cm=0.39 inch)

>> Platby

1. Nejlepší způsob, jak je přímý on-line platby,můžete si sami zvolit. Pokud chcete, aby ostatní platební podmínky, dejte nám prosím přesně, než když si objednáte.

2. Ujistěte se, že jste dokončili všechny podrobné informace, jako je kontaktní osoba,adresa,psč a telefonní číslo při vyplňování svého kupce informace.

>> Doprava

1.Jsme doprava zdarma China Post Air Mail,dosah většina zemí v rámci 5-20 pracovních dnů.

2.Budeme posílat zboží do 1 pracovních dnů po úplném zaplacení byla potvrzena. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen.

3.Kupující jsou zodpovědní za veškeré pojištění ,problémy a škody, které způsobil tím, přepravní služby, jako nehody, zpoždění nebo jiné problémy. Kromě toho, kupující by měl být zodpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi. A zboží bude Označeno jako "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek.

4.Asijské země: 5-10 dní

5.Australský země: 5-10 dní

6.Evropské země: 10-15 dny

7.Severoamerické země: 10-15 dny

8.Země jižní Ameriky: 15-20 dny

9.Afrických zemích: 20-30 dní.

>> Návrat a Záruka

1. Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem, si můžete vyměňovat položky v jednom týdnu a musíte nás kontaktovat do 48 hodin od obdržení vašeho nákupu

2. Poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping.

3. Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám, včetně krabice a příslušenství. Muži z vady nejsou zaručené, jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále.

4. Pro všechny položky,prosím, poslat EMS nebo místní příspěvek, když poslat zpět.

1.Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží.

2.Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu,ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás.

3.Prosím, kontaktujte nás před spory nebo zanechání žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.

Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.Děkuji vám za pochopení!

Štítky: bike šaty žena, dres z kopce krátké sleevs, dánské cyklistické kit, cyklistika šaty rmellos, město horské kolo, půjčovna šaty ženy, pěší turistika cykling šaty, cycl jersey, tričko s milostný dopis, jersey motocross