WTIANYA 95 mm C-PL CPL Kruhový Polarizační filtr Polarizační Filtr na Objektiv 95 mm (5,3 mm Ultra Slim, K9LR Optické Sklo, Vyhnout Vinětaci)

1 049.19 Kč

• Číslo Modelu: SLIM C-PL-95 MM
  • Balíček: Ano
  • Značka: WTIANYA
  • Typ: Polarizační Filtr

Platba: 1. www.tjholasky.cz přijmout Podmíněná/ Kreditní karty/WebMoney. 2.Pokud máte problémy při platbě, Prosím, kontaktujte nás co nejdříve. Doprava: 1. Máme loď na Alixpress\'s adresou. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Alixpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit. 2.Jako obvykle jsme poslat balík do 2-3 dnů, jakmile dostaneme vaši platbu.a pls zůstat v kontaktu, jakmile jste si objednali. 3.Pokud žijete v odlehlé oblasti, a jste zvolil zdarma zdarma DHL nebo Fedex,prosím, nám umožní změnit vaše položky, které mají být doručeny Poštou.Jednou si místo pořadí,to znamená, že toto ustanovení přijmout.Díky moc za vaše velké pochopení. 4.Pokud zvolíte dopravu zdarma,Budeme mít právo na změnu vyjádřit společnosti. Nezaručujeme dodání času na všechny mezinárodní přepravě v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích,které mohou ovlivnit, jak rychle se vaše výrobky je kontrolována. 5.Vezměte prosím na vědomí,že Kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky,Makléřských poplatků,cel a daní,pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Návrat: 1.My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně,kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek,Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny,kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty,nebudeme poskytnout kupujícímu náhradu. 2.Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.Před vrácením zboží,prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti,pošlete nám, Prosím, sledovací číslo. Zpětnou vazbu: 1. Naším cílem je:Zákazník právo na věky. 2. Pokud jste spokojeni s nákupem a náš celkový servis, váš komentář je velmi důležité v naší obchodní úspěch. Věnujte prosím chvilku opustit nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodej Rating 5. 3. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem v žádném případě. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Díky za váš nákup! Ukážeme vám naše nejlepší produkty a služby!!!

Štítky: pero edc, 82mm cpl, chladič pro rx 470, g24d, fotoaparát polar, K620, 55mm cpl filtr, gel mast, kruhový filtr, barevný filtr skleněný