Podzim Zima Romper Baby Oblečení Lásku Tisk kombinézy Dívky Chlapci Sleepwear Pyžamo 2ks Vánoční Teplé noční Prádlo Dětské Rompers

• Název Oddělení: dítě
  • Délka rukávu(cm): Plné
  • Fit: Hodí věrný velikosti, vezměte si normální velikost
  • Typ Položky: Rompers

Pozornost plz: Pokud vaše dítě je baculaté, doporučujeme vybrat větší velikost, díky.

Prosím, laskavě odkazují na vaše děti skutečná výška a velikost grafu před nákupem/nabídky. Díky.

Tam je 2-3% rozdíl podle manuálu měření.

Prosím zkontrolujte měření graf opatrně, před zakoupením položky.

Vezměte prosím na vědomí, že nepatrný barevný rozdíl by měl být přijatelný v důsledku světla a obrazovky.

Jednotka:cm 1 palec = 2.54 cm romper Věku Velikost Délka Poprsí*2 Naznačují, Výška 12M 80 70 37 70-80 18M 90

75 39 80-90 2T 100 80 41 90-100 3T 110 85 43 100-110 4T 120 90 45 110-120 2ks Věk, Velikost Oblečení Délka Kalhoty Délka Naznačují, Výška 2T 90 39 50 90 3T 100

42 55 100 4T 110 45 60 110 5T 120 48 65 120 6T 130 51 70 130

O Záruku

Poskytujeme 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

O Výnosy

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

O Zpětnou Vazbu

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: kytaru aiersi kit, golf club 3 rogue, mori duté šaty, guitar kit honosí, kytara vložkou 5 mm, mini vesta leopard, measy děti citáty, maso grainder máma, honda xr150 kryt